#1 2009-05-18 11:10:38

Rafi23

Użytkownik

8127626
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 15
Punktów :   

Reakcje na taniec

nie wiedzailem za bardzo gdzie wrzucic ten post wiec wrzucilem tutaj

napewno wiekszosc z was chodzi na jakies balety itd, jaka jest reakcja ludzi na ten taniec?

ostatnio troche odechcialo mi sie tanczyc, poniewaz znalazlo sie kilka osob ktore zazartowaly sobie z mojego tanca i pewnie ich rozbawily moje ruchy;/
a poprzednie balety byly takie ze nawet jeden koles mi gratulowal i powiedzial ze wielki szacun ze dobre ale ostatnie balety byly tragiczne;/  juz nawet teraz przestalem trenowac  i omijam balety

jak jest u was?zdarzaja sie osoby ktore proboja was przedrzeznic na baletach itp?:>

nie wiem ja uwazam ze juz jako tako tancze i to raczej smieszne nie jest, praktycznie widze ze zadna osoba na baletach nie dorownuje mi , poniewaz tam kazdy stoi jak tyczka i sie praktycnzie nie rusza, wiec nie wiem o co biega
dodalem pare innych ruchow ale nie wiem
co jest smiesznego w tych ruchach?

http://www.youtube.com/watch?v=Ip6IyPpYPx0

kolega twierdzi ze do 26 sekundy jest jakos gejowsko, moze przez te ruchy na poczatku i tymi jajami do  przodu ??pomozcie

Ostatnio edytowany przez Rafi23 (2009-05-18 12:08:09)

Offline

 

#2 2009-05-19 18:51:20

wans

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 25
Punktów :   

Re: Reakcje na taniec

wiesz co czasami zdarzaja sie glupie komenty ale to nie ma co sie lamac:) filmik jest spoko:)


I LoVe TecKtoniK

Offline

 

#3 2009-05-21 11:00:22

Ospalek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 13
Punktów :   

Re: Reakcje na taniec

Moje Odczucie Jest Takie Ze Sie Troche Krepujesz Widac To w ruchach jakie wykonujesz sa przemyslane i takie  troche sztuczne... Radze Bardziej wsluchac sie w nutke i poniesc sie emocjom...
Pamietaj ze nie tanczysz tego dla publiki tylko dla siebie

Offline

 

#4 2009-09-11 18:59:41

cassie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Reakcje na taniec

A ja mysle ze oni ci poprosu zazdroszcza bo sami tak nie potrafia
Poprostu rob to co lubisz i bedzie ok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najtansze-zaproszenia-slubne.eu cocker spaniel angielski długość życia zaproszenia-slub.eu Meble biurowe gabinetowe Uprawa pieczarek